Vítejte! Jak vidíte, stránky jsou ve výstavbě. A asi ještě dlouho budou...

Zde publikované bylo vytvořeno čistě pro potěchu čtenářstva.

P9120094.JPG
Zodpovědnost nade vše/Accountable
Originál na: http://www.fanfiction.net/s/3245929/1/Accountable
Autorka: Dyce - Překlad: Elza - Beta: ansus
Stav: souhlas s překladem - Autorka banneru: Jimmi
Autorčiny stránky: http://elidyce.livejournal.com/
Různé údaje: dokončeno - 31 částí (včetně epilogu) - pro čtenáře od 13 let - romace/drama - Hermiona G. & Severus S. - psáno v letech 2006 až 2007 - autorka je Australanka
Původně publikováno: http://hp.kizi.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=1096
Úvod:
Válka skončila. Život Hermiony Grangerové, ač bezpečnější, přec není o nic méně spletitý. Nechtěné následky vítězství ovlivňují nejen ji, ale i všechny jí blízké.
Autorčino prohlášení:
Všechny postavy zde vystupující či zmíněné jsou majetkem J. K. Rowlingové, a i kdyby byly moje, stejně nepíšu za vidinou zisku. Srdečně vyzývám každého milovníka fanfiction, aby s dílem nakládal dle libosti. Ani čtení ani prohlížení ani poslouchání ani nasávání ani přežvýkání se nezapovídá.
Překladatelčino prohlášení:
Při překladu vycházím ze všech podkladů dostupných v čestině, hlavně z díla pánů Medků, ale obdobně využívám všech krásných obratů, které jsem si byla schopná zapamatovat z kolektivního díla českých verzí Potterovské FF.
30.01.2013 16:51:13
Elza
Svět Harryho Pottera je majetkem J. K. Rowlingové, a i kdyby bylo něco mé, stejně nepíši za vidinou hmotného zisku. Při překladech vycházím ze všech podkladů dostupných v čestině, hlavně z díla pánů Medků, ale obdobně využívám všech krásných obratů, které jsem si byla schopná zapamatovat z kolektivního díla českých verzí potterovské FF. Příjemné počtení!
Vaše Elza
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one